Skip to content

Legalizacja wag

 
balans e1418650793886 Legalizacja wag
Firma Balans zajmie się dla Państwa pełną obsługą legalizacji wag. Istnieją dwie możliwości wykonania legalizacji.  Nasz serwis przyjeżdża do Państwa firmy i wykonuję usługę na miejscu, bądź oddają Państwo wagę do naszego serwisu w Żukowie. Całość przygotowania wagi do legalizacji wraz z legalizacją odbywa się u nas następująco:

1. Kontaktujemy się z Państwem celem ustalenia rodzaju wagi oraz ilości wag które potrzebują Państwo przedstawić do legalizacji.

2. Przyjeżdżamy w miejsce użytkowania wag, celem przygotowania wag do legalizacji. Poprzez przygotowanie wagi do legalizacji rozumiemy, oczyszczenie wag, wykonanie niezbędnych ustawień, adjustacji, korekty liniowości, bądź ustawienie zera pierwotnego w wadze. Dokonujemy przeglądu oznaczeń wagi, oraz przygotowujemy za Państwa niezbędne dokumenty takie jak deklaracje zgodności, oraz wnioski o przeprowadzenie legalizacji ponownej. Również w przypadku przeprowadzenia legalizacji u Państwa na miejscu, zajmujemy się transportem niezbędnych wzorców masy oraz delegacją Inspektora Urzędu Miar, który jest podległy Państwa miejscu użytkowania wag.

3. Nasi serwisanci asystują przy przeprowadzeniu legalizacji, aby całość usługi została wykonana sprawnie i bez komplikacji. Po dokonaniu legalizacji wag, na Państwa życzenie Urząd Miar może wystawić Świadectwo Legalizacji wag, które będzie dodatkowym potwierdzeniem przeprowadzonej legalizacji.

Jaka jest cena legalizacji wagi?

Firma Balans, zajmują się legalizacją wag dla Państwa ponosi wszelkie koszty związane z całością usługi. Na cenę składają się, serwis wagi, czyli jej przygotowanie do legalizacji, transport wzorców masy, koszty opłaty legalizacyjnej, delegacja Inspektora Urzędu Miar, oraz koszt dojazdu.

Cena legalizacji wagi ustalana jest indywidualnie, dla każdego zamówienia. Zależna jest od ilości wag zgłoszonych do legalizacji oraz ilości wzorców masy potrzebnych do jej obsługi, jak również w przypadku wag o dużej nośności zapewnieni odpowiedniego materiału zastępczego czy obsługi dźwigu.

Termin realizacji

W tym wypadku zawsze staramy się dostosować do naszego Klienta. Jeżeli istnieje taka możliwości, jesteśmy wstanie wykonywać serwis wag po godzinach pracy Państwa firmy jak również w weekend.  Usługę przeprowadzamy w możliwe jak najszybszym czasie i bez możliwych utrudnień dla Państwa harmonogramu pracy.

Płatność

Jesteśmy otwarci na Państwa możliwości oraz potrzebny. Uważamy że każdą kwestie można przedyskutować i dojść do wzajemnego porozumienia.