Serwis wag

 

Naprawa wag elektronicznych

Serwisowanie wag jest najważniejszą czynnością, która ogranicza występowanie nieoczekiwanych awarii. Oczywiście najważniejsze będzie zadbanie o to, aby serwisowanie wagi było regularne. Tylko wtedy przyniesie najlepiej widoczne rezultaty. Serwis wag, który przedstawiamy Państwu w naszej ofercie jest jak najbardziej profesjonalny, a techniczne efekty serwisowania dają się zauważyć już po krótkim czasie.

Serwis wag uznajemy za nasz priorytet i dlatego właśnie zatrudniamy fachowców z największym doświadczeniem w branży.

Oferujemy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny wag różnego rodzaju. Posiadając wysokiej klasy sprzęt, warto zadbać o jego odpowiedni serwis, przeglądy i konserwację.

003 speedometer Serwis wag

Wagi analityczne

Posiadamy serwis wag analitycznych elektronicznych jak również mechanicznych. Jako nieliczni w Polsce posiadamy serwis oraz pełen zestaw części zamiennych do wag mechanicznych typu WA oraz innych wag o zbliżonej budowie.  Zdajemy sobie sprawę iż wagi mechaniczne wychodzą już z użycia, lecz z racji dużego sentymentu oraz niezawodności tych wag w dalszym ciągu utrzymujemy ten serwis. Odnoście wag elektronicznych serwisujemy większość wag dostępnych na naszym rynku.  W przypadku potrzeby serwisu wag prosimy o przesłanie zgłoszenia serwisowego, wysłania e-maila, bądź zgłoszenia telefonicznego.

004 weight 1 Serwis wag

Wagi sklepowe

Naprawiamy i serwisujemy większość wag które spotykane są w sklepach handlowych. Posiadamy serwis firmy CAS, LFW FAWAG, AXIS, OHAUS, DIGI oraz wielu innych.  Nasz serwis posiada pełne zaplecze części zamiennych, czujników tensometrycznych, klawiatur oraz wyświetlaczy do wag sklepowych. Również w przypadku pozostawienia wag u nas w serwisie posiadamy sporą ilość wag zastępczych, które wypożyczamy bezpłatnie.  Zapraszamy do współpracy przy serwisie i przygotowaniu wag do legalizacji.

014 scale 3 Serwis wag

Wagi przemysłowe

Zdajemy sobie sprawę że w przypadku przemysłu zależy Państwu na czasie. Nasz serwis mobilny wykona naprawę wag w Państwa zakładzie aby ograniczyć czas przestoju wagi. Posiadamy szereg uprawnień oraz zaświadczeń, jak również aktualne badania lekarskie, które często wymagane są w przemyśle spożywczym.  Istnieje możliwość podpisania umowy serwisowej z naszą firmą, która zapewni Państwu sprawny serwis oraz niezmienność cen.  W obszarze województwa pomorskiego obsługujemy szereg firmy z branży spożywczej, przetwórstwa mięsnego, przetwórstwa rybnego oraz zakładów farmaceutycznych.